محور فعالیت موسسه

10 / 10
از 1 کاربر

محور فعالیت موسسه باستناد توانمندی های مدیران ارشد ، امور مالی و پشتیبانی ،  و پرسنلی میباشد که با در نظر گرفتن کلیه آئین نامه ها و دستورالعملهای اجرائی مصوب و بر اساس محورهای تعیین شده به فعالیت خود می پردازند .  محورهای تعیین شده بر پایه امور مشروحه ذیل میباشد :

 • امورحفاظتی و مراقبتی فیزیکی ثابت :

با استقرار نگهبانان ( ثابت ) مجرب و آموزش دیده در محیطهای از پیش تعیین شده بر اساس آئین نامه ها و دستورالعملهای مصوب و تعریف شده ، که برای جلوگیری از هرگونه پیش آمد ، وقوع جرم احتمالی ، حفاظت از اموال اماکن و تاسیسات بخشهای خصوصی و دولتی ، نسبت  به انجام امور محوله طبق وظایف مشخص اقدام می نمایند .

 • امور حفاظتی و مراقبتی فیزیکی سیار :

با توجه به شرایط و وضعیت محیط ، محلها ، اماکن و خدمات بهینه ، ضرورت دارد که انجام امور حفاظتی و مراقبتی نگهبانان بصورت سیار صورت بگیرد که در این میان از وسائط نقلیه ( سواری ، کمک دار ) و یا موتوری ( 125 سی سی و تریل ) با نصب تجهیزات جانبی ( چراغ گردان ، برچسبهای شناسایی موسسه و سایر موارد ) جهت امور مربوطه استفاده میشود .

 • امور حفاظتی و مراقبتی الکترونیکی :

با توجه به خدمات مورد نظر بمنظور پیشگیری از هر گونه وقوع جرم و حفاظت از اموال و اماکن عمومی و خصوصی ، در صدد اجرا و  نصب تجهیزات و سیستمهای حفاظتی ، دوربین ها  و حفاظت  الکترونیکی ، اطاق مانیتورینگ ، شبکه اعلام سرقت و حریق هوشمند توسط کارشناسان مجرب موسسه جهت کلیه بخشهای دولتی و خصوص هستیم و در این راه از بهترین ایده ها و تکنولوژیها بهره جسته و  در آینده نزدیک یکی از موسسات پیشگام در این خصوص خواهیم بود .  

 • امور خدمات آموزشی و مشاوره ای :

یکی دیگر از فعالیتهای موسسه موضوع ارائه آموزش و مشاوره در زمینه فعالیتها و خدمات خود به سایر شرکتها و موسسات ( خصوصی و دولتی ) بمنظور ارائه بهینه امور بشرح زیر میباشد . 

 1. ارائه آموزش های همگانی وخدمات مشاوره ای در امر پیشگیری از وقوع هر گونه جرائم .

 2. طراحی، تهیه و نصب تجهیزات حفاظتی الکتریکی، الکترونیکی و سایبری بمنظور انجام خدمات انتظامی .

 3. کارشناسی ، مشاوره در طرح های حفاظتی و مراقبتی پروژه های مختلف .

 4. اجرای حفاظت فیزیکی از سازمانها ، موسسات ، ادارات ، شرکت ها ، کارخانجات ، مراکز و اماکن آموزشی و ورزشی ، مجتمع های مسکونی وتجاری ، کلیه اماکن عمومی و خصوصی و تفریحی  .

 5. اجرای طرح های مراقبتی در تمام نقاط کشور با مدیریتهای مستقل .

 6. عرضه و نصب پیشرفته ترین سیستم های حفاظت الکترونیکی برای ( ابنیه ، پارکینگ ها ، انبارها ، معابر، ... )

 7. برنامه ریزی حفاظتی و رفع ایراد فنی رایانه های در گیر در امور مربوطه ( بررسی و مقابله با انواع مختلف بد افزارهای مهاجم رایانه ای و ... ).

 8. اجرای شبگرد های محلی ( نگهبان محله ) ، طرح و برنامه پارکبان و ساماندهی پارکینگها به انواع مختلف حفاظتهای الکترونیکی و ....

 9. اجرای دقیق و با برنامه موضوع بانکبان و حمل پول ، با ارائه راهکارهای مختلف و بروز جهت حفظ و مراقبت کامل از نقدینگی های بانک به هنگام جابجایی .  

 • فعالیتهای فرهنگی و ورزشی :

ورزشی

بمنظور رشد و افزایش بالندگی ، شادابی و تقویت روح و روان در بین کارکنان و فرزندان پرسنل ، موسسه تخت جمشید البرز با فراهم نمودن امکانات ورزشی ( شنا ، هنرهای رزمی ، فوتسال و ... ) سعی بر ارتقاء سطح کیفی و کمی امور دارد ، به همین منظور تیم تکواندو در رده های مختلف خردسالان، نونهالان و نوجوانان تحت عنوان تیم تکواندو محافظین تخت جمشید البرز و با حمایت های گسترده مادی و معنوی مدیران موسسه خصوصاً آقای علی جبارزاده و زحمات بی دریغ سر مربی تیم تشکیل شد و در مسابقات رسمی جام شهید مدافع حرم مهدی عسگری در سال 96 ، مقام سوم مسابقات را کسب نموده و همچنین در سال 97 در رده سنی تیم خردسالان مقام دوم و در رده سنی تیم نونهالان مقام سوم را در لیگ استان البرز کسب نموده است. تیم مذکور در سه رده مختلف  خردسالان ، نونهالان ، نوجوانان با برنامه ریزی مدون و بهینه و حمایت هیئت مدیره برای مسابقات سال 1398 ( استانی ، کشوری ) آماده میشود.

اعضاء کادر فنی و بازیکنان تیم تکواندو محافظین تخت جمشید البرز :

آقایان فرشاد سیفی زاده ( سر مربی ) ، حامد زارع ( مربی ) ،  مسعود حصاری ( مربی ) ، حقگو ( سرپرست تیم ) و وحید فتاحی ( مربی بدنساز )

بازیکنان تیم تکواندو محافظین تخت جمشید البرز :

مهدی شمیی ، پارسا رستمی ، مهدی فلاح خواه ، علی بخشی ، مانی بخشوده ، عرفان رحمانی ، محمد کمالوند ، سالار رضایی ، پوریا کیا روستا ، مهدی علیپور ، پارسا آشوری ، امیر حسین سعیدی ، معین بیگوندی ، واسط جباری ، متین چراغی و غلیرضا پور محبوب .  

فعالیتهای فرهنگی :

موسسه در مراسمهای مختلف در طول سال ( عید ، میلاد ، وفات و شهادت )  بمنظور احترام ، همدردی ، پاسداشت شرکت میکند و این روزها برای موسسه بسیار ارزشمند میباشد . در سالهای  1396 و 1397 و 1398 موسسه با برگزاری جشن بمناسبت وز جانباز و گرامیداشت جانبازان عزیز و سر فراز ، مراسمی را برگزار نمود و در این بین از کلیه جانبازان بخصوص جانبازان شاغل و پرسنل انتظامی نمونه قدردانی گردید . 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :